- Metsurin tarvikkeet ja työkalut
- 🍀 Alle 5€ tuotteet - Piha & Puutarha
- Uutuudet - Piha ja puutarha
- Tarjoukset - Piha ja puutarha
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Tarjoustuote!
Nyt vainSäästä 30,00 €
169,00 €Ovh. 199,00 €
-15%
Tarjous voimassa 31.10.2026 asti.
Vain myymälästä noudettuna
- Tuotekoodi: 6412250002118
- EAN: 6412250002118
- Tilauskoodi: V86026AN
- Vain myymälästä noudettuna
- Varastopaikka:
- Loppu omasta varastosta
JÄTEASTIA 660L ERGOBIN ANTRASIITTI
L&T:n ErgoBin on helppokäyttöinen, tyylikäs ja turvallinen jäteastia kohteisiin, joissa tarvitaan suurta ja käytännöllistä jäteastiaa.
ErgoBin -jäteastiat muodostavat yhtenäisen ja toimivan kokonaisuuden. Jäteastian tilavuus on 660 litraa.
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Varmista saatavuus ottamalla
yhteyttä myymälään
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotteen alin myyntihinta edellisen 30 vuorokauden aikana: 199,00 €